Názor na dění ve vašem městě, zprávy z vašeho regionu, pozvánku na vaší akci...
Psát do Domácích novin může úplně každý

Teplická juniorka prohrála na Spartě

09.11.2018
Další nepovedený zápas, ve kterém přišla o vedení, má za sebou teplická juniorka. V dnešní předehrávce vedla na Strahově se Spartou už 3:1, ale nakonec utkání ztratila poměrem 3:4 brankou z druhé minuty nastavení.

Domácí Sparta šla do vedení hned v úvodu utkání trefou Novotného, ale žlutomodří utkání otočili ještě do poločasu díky dvěma gólům Jana Vošahlíka. Krátce po změně stran navíc ještě navýšil vedení Moncvičs.

Jenže pak už začal obrat Sparty, nejprve snížil Traora, čtvrthodiny před koncem vyrovnal Maksić a v nastavení rozhodl o výhře domácího týmu Chervak.

Juniorská liga:

Sparta Praha U21 - Teplice U21

Branky: 5. Novotný, 54. Traore, 75. Maksić, 90+2. Chervak - 36. a 43. Vošahlík, 47. Moncevičs.
Teplice: Němeček - Kodad, Soungole, Moncevičs, Šimeček (74. Vepřovský) - Dressler, Vobecký, Baftijar (86. Dobiáš), Luts - Červenka (89. Kormunda), Vošahlík (46. Mustafić).